ORTODONTA: Uzupełnienie!

Udostępnij ten post

/zobaczyłem Cię za oknem, wejdź do domu to nie zmokniesz/

W listopadzie dodałam pierwszy post ze zdjęciami mojego aparatu (o tutaj!), więc trochę czasu minęło i wydaje mi się, że to dobry czas na małe podsumowanie :) Zostałam aparatką górną dnia 25 października, a dolną 6 grudnia. Aparat noszę ponad trzy miesiące, z zmiany widać i to bardzo. 


Po pierwsze można zauważyć małą asymetrię (niestety) oraz brak dolnych czwórek :) Za trójką zrobiło mi się trochę więcej miejsca, ale do wizyty mam jeszcze miesiąc, więc chyba będzie dobrze, a przynajmniej ja jestem tego zdania. Chociaż na powyższym zdjęciu widać, że trochę mi się wychyliła do przodu. Jedna dolna trójka nawet zmieniła swoje miejsca i weszła w łuk, który na dole jeszcze idealny nie jest. Do wszystkiego się powoli dojdzie :) Górny łuk, gdyby nie ta przeklęta trójka byłby prawie idealny, ale czekamy! 


Dzisiaj tak o wszystkim i o niczym, a teraz wracam z powrotem do nauki zarządzania kryzysowego, bo jutro poprawka, niestety! Rzuciłam notatki i przyszłam dla Was napisać :) Mam nadzieję, że wszystkie aparatki czytające mojego bloga też zauważają wszystkie dobre zmiany zachodzące w naszym uśmiechu! Cieplutko pozdrawiam :) 

8 komentarzy :

 1. Bardzo fajny blog! ;) Też się zastanawiam nad. aparatem stałym bo mam stłoczenie na dole a na górze zachodzące jedynki :\ ale przeogromnie się boję niestety ;( ale u Ciebie pozytywne jak najbardziej zmiany oby tak dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wahaj się, jeśli masz możliwości finansowe to się nie zastanawiaj ;) Nie będziesz na pewno żałować tej decyzji!

   Usuń
 2. mam 21lat ale boję się jak dziecko :\ w dodatku wychodzą mi ósemki więc co raz mniej miejsca :\ no finansowo na ten cel odlożone mam ale psychicznie się boję :p
  dziękuje za odpowiedź ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba w siebie inwestować póki jest się młodym ;) Ja niestety usuwałam górne ósemki oraz dolne czwórki, a jutro niestety muszę wyrwać górne czwórki by uśmiech był estetyczny i przede wszystkim prawidłowy. Nie zwlekaj, zrób rozeznanie wśród specjalistów i zakładaj aparat!! ;)

   Usuń
 3. dziękuje za rady!;) ojoj powodzenia z tymi czwórkami :)wyrywanie zębów tego też się boję ale najpierw i tak zdjęcia rtg a potem pewnie cała reszta :\

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za, co! Bierz się do roboty i poinformuj, czy łuk zamontowany ;)

   Usuń
 4. oczywiście że dam ;) jeśli pokonam strach :\fajny blog trafiłam przez przypadek i na pewno będę wpadać częściej czytać ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najważniejsze to pokonywać swój strach! Cieszę się, że Ci się spodobało ;)

   Usuń