INSTA MIX #8

Udostępnij ten post

/oh, misty eye of the mountain below/

Czas na podsumowanie pierwszego miesiąca zdjęciami pochodzącymi z mojego Instagram. Muszę Was zasmucić, bo niestety, ale w tym tygodniu będzie mnie mało  na blogu, ponieważ mam przed sobą jeszcze trzy egzaminy i masę materiału do nauki, więc coś za coś :) Oczywiście po sesji wszystko wróci do normy, więc mam nadzieję, że będziecie czekać i zaglądać tutaj z nadzieją na coś nowego!

W styczniu byłam troszkę aktywna i na nowo zakochuje się w tej aplikacji :) Mogliście zobaczyć jak się ubieram, czyli jaki mam miej więcej styl. Jaki mam makijaż, paznokcie czy nowe zakupowe łowy. Również pochwaliłam się tym, że robię formę i dążę do swojego celu (chociaż teraz nie mogę chodzić na fitness ze względu na zabiegi, ale w przyszłym tygodniu i tak się wybiorę!). Upiekłam ciasto marchewkowe, które zostało pochłonięte przez mojego Narzeczonego, bo rano były trzy kawałki, a teraz pewnie ich już nie ma :) Oczywiście dzisiaj jestem w pracy i jutro też, więc dwa dni tu się będę uczyć, potem dwa dni w domu i jeden dzień w pracy, a potem egzaminy! Sobotni egzamin ze strategii bezpieczeństwa został zaliczony, chociaż miałam czarne myśli, więc cały czas do przodu i coraz bliżej upragnionego urlopy, czyli kwietnia i Londynu :) Dzisiaj życzę Wam dobrego dnia i osiągajcie swoje wyznaczone cele! :)

7 komentarzy :

 1. fajny lakier , jaka to marka?
  masz tatuaż?
  pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. lakier z mysecret i mam tatuaż zgadza się ;)

   Usuń
  2. mi też się tatuaże podobaję, ale się trochę boje, bo boli co?;->

   Usuń
  3. Niestety trochę tak, ale w planach mam poprawę tego, który posiadam i kolejny lub kolejne jakieś :)

   Usuń
  4. Jeśli dobrze widzę, to jest ptak, fajny, mi na nadgarstku, karku czy z boku od klatki piersiowej się podobają. ;-) no ale do dziary trzeba się przekonać ;-/

   Usuń
  5. a masz tylko ten jeden na nadgarstku? ;-)

   Usuń
  6. Jak na razie tylko jeden, ale planuje następny lub następne :) Chciałabym poprawić ptaka, którego aktualnie mam oraz zrobić sobie na żebrach lub pod obojczykiem :)

   Usuń