SPOTKANIE ŁÓDZKICH BLOGEREK

Udostępnij ten post

/jesteśmy tak nadzy w tym, co czujemy/
W Boże Ciało, czyli 19 czerwca w Pijalni Czekolady Wedel znajdującej się na Rynku Manufaktury, spotkało się dziewiętnaście boskich ciał :) Spotkanie piękniejszej strony łódzkich blogosfery organizowałam ja wraz z pomocą Magdy, której serdecznie dziękuję! 

Spotkanie zaplanowane było na godz. 12:00, a niektóre dziewczyny przybyły trochę wcześniej i pomagały w ogólnej organizacji, czyli we wnoszeniu toreb z upominkami :)
Gdy wszystkie dziewczyny już dotarły i zajęły miejsca, zabrałam się za przemówienie. Chciałam porwać tłumy jak Barack Obama, lecz nie do końca mi to wyszło :) Wszystko, co chciałam powiedzieć zostało wyparte z mojej głowy przez stres. Wystąpienia przed publicznością to raczej nie jest mój konik. Powinnam to poćwiczyć, co? Najpierw złożyłyśmy zamówienia, a następnie każda z nas się przedstawiała i mówiła kilka słów o sobie oraz swoim blogu.


Na początku było trochę niezręcznie, bo nie wiedziałyśmy o czym gadać oraz jak zacząć rozmowę. Nie potrzebnie się martwiłam, bo kilka minut później zaczęłyśmy rozmawiać. Najpierw potworzyły się małe grupki, a potem już wszystkie razem rozmawiałyśmy. Pierwszą zabawą dla rozluźnienia był głuchy telefon. W obieg poszło hasło różowa pantera czy jeśli jesteś głodny kup sobie croissanta :) Przy drugim haśle dziewczyny płakały ze śmiechu, a zamiast croissanta miałyśmy kupić sobie coś. 


Drugą zabawą, która wymyśliła najmłodsza z uczestniczek, czyli Paulina były kalambury. Niestety ja jako organizatorka poszłam na pierwszy ogień. Miałam przedstawić Piątek 13 i za cholerę nie wiedziałam jak! Czy ktoś to w ogóle oglądał? Tematyką naszych haseł były filmy, ale jak widać łódzka blogosfera na tym też się zna i z odgadywaniem nie miałyśmy problemów.

Gdy do głosu doszła Klaudia z Kosmetyczne Remedium, nikt nie mógł jej przegadać :) Rozmawiałyśmy o kosmetykach, o ochroniarzach z drogerii kosmetycznych, o kobietach bijących się na promocji czy nawet o pracownicach, które wycinają nożem testery szminek :) Ostatnim krokiem było wręczenie upominków od AllePaznokcie, Eveline oraz Pilomax.Z tego miejsca pragnę podziękować przede wszystkim tym przepięknym dziewczyną, które wyraziły duże chęci do wzięcia udziały w spotkaniu, a to dodało mi skrzydeł przy jego organizacji. Po drugie naszym trzech sponsorom, czyli łódzkiej firmie AllePaznokcie oraz Eveline Cosmetics i Pilomax. Po trzecie Pijalni Wedel za przygotowanie dla nas piętra. Po czwarte dziewczyną, które robiły zdjęcia i się nimi podzieliły :) Dawno tak szybko nie zleciały mi cztery godziny, ale nie ma się, co dziwić przy tak wspaniałym towarzystwie. Liczę na kolejne spotkania! 

LISTA BLOGÓW UCZESTNICZĄCYCH W ŁÓDZKIM SPOTKANIU BLOGEREK: 
1. Ewa Twardowska – Karolczak www.bezowijaniawbawelne.pl 
2. Klaudia Tonieja, Agnieszka Szczepanik www.kosmetyczneremedium.blogspot.com 
3. Justyna Rosiak www.keepcalmcarryon.pl
4. Adrianna Filszewska www.czekoada.blogspot.com
6. Patrycja Płażewska www.teen-of-fashion.blogspot.com
8. Kamila Olejnik www.swiat-lyll.blogspot.com 
9. Weronika Młynarczyk www.desire25.blogspot.com
10. Ewelina Ziemba www.mrsvain.blogspot.com
11. Marta Zbrożek www.maratovelove.blogspot.com
12. Marta Oleszczyk www.slodkalatte.pl
13. Wioleta Sobczak www.madame-violet.blogspot.com 
14. Marysia Szokóp www.im-mer.blogspot.com 
15. Katarzyna Gnaciowska www.kosmetyczny-bzik.blogspot.com
16. Beata Sadłowska www.gasky.pl
17. Magdalena Gawenda www.artinowyswiat.blogspot.com 
19. Magdalena Balcerowska www.llayla1988.blogspot.com

Jesteście ciekawi, co znalazło się w torbach od firm? Oczywiście dużo dobroci! Wiem, że na pewno guma do włosów  oraz jakiś jeden lub dwa żele do higieny intymnej pójdą w świat :)  Dzisiaj zabieram się za testowanie maski oraz płynu do usuwania skórek :)


8 komentarzy :

 1. Mam to samo z takimi wystąpieniami, ale z roku na rok jest lepiej ;) W końcu po ustnych egzaminach u niektórych profesorów...;)
  W takim razie do następnego xD

  OdpowiedzUsuń
 2. super spotkanie :) dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudną relację zrobiłaś, oby było więcej takich spotkań w Łodzi! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. aaaa, zazdroszczę :) Fanie jest poznać większość blogerek z Łodzi i województwa :) W następnym wzięłabym chętnie udział.

  OdpowiedzUsuń
 5. Załuje, że mnie nie było. Jestem z Łodzi, jeśli coś takiego bedzie na pewno wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proponuje dodać się do grupy na facebook -> Blogerki Łódzkie :)

   Usuń
 6. A coś o kolejnym spotkaniu z łódzkim producentem kosmetyków Delia coś wiecie?

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie jakby takie spotkanie jeszcze się kiedyś odbyło - z chęcią bym na nie przyszła :) melodylaniella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń