INSTA MIX #20

Udostępnij ten post

Luty minął tak szybko, że nawet nie zauważyłam nowego miesiąca. Pewnie spowodowane jest to natłokiem spraw i zmian, które są coraz bliżej. Może tym, że luty to 28 dni, a nie 30 czy 31? W każdym razie, minął i w tym roku nie wróci ;) Był to miesiąc pod znakiem podróży oraz oglądania mieszkań. Kierunek wyjazdów to oczywiście Warszawa, którą z każdym przyjazdem coraz bardziej lubię. To dobrze, prawda? Mieszkanie chyba się znalazło. Chyba dlatego, że prawdopodobnie będziemy jeszcze jakieś oglądać. Chociaż to wydaje mi się odpowiednie i sądzę, że to powinno być nasze małe miejsce na ziemi.* Aktualnie zostało mi zrobienie porządków w szafkach, pozbycie się niepotrzebnego i zostawienie potrzebnego. Dodatkowo zamknąć niektóre tematy w Łodzi i pakować manatki. Szczerze? Nie mogę się doczekać! Marzec? Na pewno minie szybko i pewnie za szybko, bo zanim wszystko ogarnę powita mnie kwiecień. Planuje zabrać się za licencjat i najlepiej go w tym miesiącu napisać, bo będę mieć więcej czasu (teoretycznie, a praktycznie się okaże). Czeka mnie przeprowadzka i rozpoczęcie pracy w nowym miejscu (no nie tak nowym), więc mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli. Na pewno będzie więcej postów w tym miesiącu i dokończę zmiany na blogu. Podsumowanie minionego miesiąca w wersji "insta mix" widzicie po raz ostatni, bo tego typu posty pojawią się w nowej odsłonie. 

Posty, które pojawiły się w lutym:

Jak Wam minął luty? Balibyście przeprowadzki czy nie wahali ani chwili? Pamiętajcie, że zmiany są potrzebne :) 

*Jeśli będziecie w przyszłości (tej niedalekiej) zainteresowani postami o urządzaniu wnętrz, dajcie znać w komentarzach.


4 komentarze :

 1. Luty minął za szybko! połowa lutego to sesja a druga połowa "takie niby ferie" :p Przeprowadzki nie są takie złe,nie ma czego się bać :) Pozdrawiam i obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie akurat sesja to był lajcik, więc nawet jej nie odczułam :) Nie boje się, jestem bardzo podekscytowana!

   Usuń
  2. U mnie niestety takie lajtu nie było :) To dobrze powodzenia w stolicy :)

   Usuń
 2. Lubię takie mixy! Dla mnie luty to bardzo krótki miesiąc i nawet nie wiem kiedy przeleciał :)

  OdpowiedzUsuń